• Ново
Главни мрежи со средна тежина Peva туш - чиста

Главни мрежи со средна тежина Peva туш - чиста

DEN 345.44

Износ
Това е достапна

Средна тежина PEVA за завеси за туширање е направена од еколошки PEVA, што го прави ПВЦ без и без мирис. Лагер има 12 метални грмушки што се отпорни на 'рѓа за да спречат кинење од куки за туширање и прстени. Тежина на магнети и држете го дното прицврстено на кадата и минимизирајте го треперењето, така што водата останува во кадата и надвор од подот. Главни мрежи за туш за туширање со средна тежина. Направено од 100% PEVA големина : 70 "x71". Метални громити отпорни на 'рѓа метални дупки спречуваат рипчиња и солзи од прстени за туширање и куки. Се вклопува во стандардни куки за туширање за лесна инсталација (куки што не се вклучени). Избришете чиста со влажна крпа. Тежина на магнети и држете го дното прицврстено на кадата и минимизирајте го треперењето.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата