• Ново
Jordорда девојки 4-

Jordорда девојки 4-

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Модниот тексас Jordордаче е совршен додаток за пролетна гардероба. Секогаш на тренд и секогаш со дополнително истегнување за целиот ден удобност. Содржина на ткаенина : памук 54%; Полиестер 21%; Рејон 23%; Спандекс 2%.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата