• Ново
Кејн К172-1283-КД иадапт УСБ-Ц На Двоен ХДМИ Адаптер СО 4к Поддршка

Кејн К172-1283-КД иадапт УСБ-Ц На Двоен ХДМИ Адаптер СО 4к Поддршка

DEN 175.84

Износ
Това е достапна

Барате USB-C до HDMI адаптер? Проверете ГО КАНЕКС IADAPT USB-C На Двоен HDMI Адаптер СО 4k Поддршка! Лесно го поврзува Вашиот Mac Book со USB-C порта со 2 надворешни монитори со излез ОД 4 K HDMI. Поврзува 2 дополнителни HDMI монитори на компјутер. Во согласност со HDMI 2.0 спецификации. Двојна 4 K на 60 Hz . Поддржува Функции За Транспорт со Повеќе Струи (МСТ) што овозможуваат продолжени, огледувани или дупликати екрани заедно со HDR10, 3 D, DSC (Компресија На Пренос На Дисплеј) и 7.1 канал аудио. Компатибилен со сите USB-C опремени уреди домаќини и HDMI опремени дисплеи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата