• Ново
Лесен, шок-апсорбирачки анти-замор со зафат на мат ролна, голема

Лесен, шок-апсорбирачки анти-замор со зафат на мат ролна, голема

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Оваа ролна за затегнување на анти-замор може да се намали за да одговара на која било големина или форма. Ги штити подовите од оштетување и е лесен и лесен за чистење. Лесен, шок-апсорбинтен анти-замор за зафаќање на мат ролна, голема : големина : 46 "x 93" x 9/32 ". 30 кв.м. Абсорбента на шок : ги намалува бучавата и вибрациите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата