• Ново
Килими Америка Грамерси Тафтуван Модакрилен Килим

Килими Америка Грамерси Тафтуван Модакрилен Килим

DEN 1335.84

Износ
Това е достапна

Колекцијата Грамерси има своја Во однос на трендот, стилот и бојата. Новите техники на боење дадоа слобода да се мешаат, совпаѓаат и создаваат бои како никогаш досега. Килими Америка Грамерси Тафтуван Модакрилен Килим : тепих во современ стил карактеристики на исечениот куп. Дамки-и отпорни на почва. Рачно изработена површина килим. 100 проценти Модакрилик. Живописни бои. Димензии : 2 ' 3 "х 7 '6".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата