• Ново
Цимери Кафеава Фау Трева Ткаат Кора И Стап Позадина

Цимери Кафеава Фау Трева Ткаат Кора И Стап Позадина

DEN 559.52

Износ
Това е достапна

Украсете го вашиот простор Со Традиционална Кафеава Вештачка Кора Од Трева и Залепете Позадина Од Цимери. Ажурирајте ја секоја мазна, рамна површина, вклучувајќи ѕидови и мебел со висококвалитетна позадина. Брз, забавен и достапен начин за украсување на вашиот простор, инсталирање На Кора и Лепење Позадина за неколку минути. Отстранете ги во полни ленти за само неколку секунди чувајќи ги ѕидовите безбедни. Еднократно и лесно за употреба, стилизирајте го просторот со Тапети од Кора и Стап. Цимери Кафеава Вештачка Трева Ткаат Кора И Стап Позадина 1 ролна - 18 инчи широк х 18,86 стапки. Директно натпревар, 18 повторете. Излупете и залепете за нанесување-без вода, без паста, без неред. 100% отстранлив кора и стап позадина. Традиционален стил.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата