• Ново
Погодност Концепти Омега Ниво Библиотека Со Фиока, Црна

Погодност Концепти Омега Ниво Библиотека Со Фиока, Црна

DEN 255.84

Износ
Това е достапна

Омега 5 Ниво Библиотека Со Фиока Црна Без разлика дали ви треба дополнителен простор За прикажување книги или украсни предмети, Библиотеката Омега 5 Ниво Со Фиока по Практични Концепти е вашето решение! Оваа единица со отворен концепт вклучува 5 пространи полици кои даваат многу простор за книги, дисплеи или колекционерски предмети. Исто така, со голема фиока за криење грозни додатоци. Чистите линии и уникатните исечоци од октагон сигурно ќе дадат изјава во која било област од вашиот дом. Библиотеката Со Омега 5 Ниво со Фиока е дизајнирана од МДФ, честички и завршена со мазна боја што не е базирана на олово. Побарајте координативни парчиња Од Колекцијата Омега со Практични Концепти, секој продаден одделно. Спецификации : Дел од Колекцијата Омега Достапна во Повеќе Завршетоци5 Нивоа На Полици И 1 Фиока за Скриено Складирање Изработени од Честички, МДФ и Боја На База на Олово(Л) 31,5 инчи. x (W) 11.75 во. х (Ж) 59.75 во.Бојата Може Малку Да Се Разликува поради Фотографијата Осветлувањето Или Мониторите Прикажуваат Практични Концепти Омега 5 Ниво Библиотека со Фиока, Црни Карактеристики : Дел од Колекцијата Омега по Практични Концепти. Преоден И Современ Стил. 5 Нивоа На Полици И 1 Фиока за Скриено Складирање. Изработени од Честички, МДФ и Боја Без Олово. Собрани точка тежина : 55 фунти. Собрани Димензии Точка : (Л) 31.5 во. x (W) 11.75 во. х (Ж) 59.75 во.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата