• Ново
Огноотпорни Индустриски Специјални 11l-Оптоварување Слај Индустриска Гума

Огноотпорни Индустриски Специјални 11l-Оптоварување Слај Индустриска Гума

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Индустриски Специјални Карактеристики и Придобивки Разновиден терен влечење надградена издржливост подобрена контрола преглед Индустрискиот Специјален Огнометот е гума за сите сезони произведена за индустриски возила.Гумата ја подобрува својата изведувачка влечна сила w (повеќе..) Големина : 11Л-16. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : N/A. Тип На Автомобил : Индустриски. Опсег На Оптоварување : 10 Слоја. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата