• Ново
Суперсоничен SC - 14555ip IP Водоотпорен Bluetooth Лебдечки Пренослив Звучник-Црвен

Суперсоничен SC - 14555ip IP Водоотпорен Bluetooth Лебдечки Пренослив Звучник-Црвен

DEN 287.84

Износ
Това е достапна

IPX 7 Лебдечки Бт Звучник-Црвено. Јасен Звук и Тежок Бас за Динамичен Звучен Ефект. Безжично Проследувајте Музика од Кој Било Уред со Овозможен Bluetooth, како Што Се Вашиот Паметен Телефон, Тетратка, i Phone или i Pad. Целосно Водоотпорен, Песочен, Се Што Е Доказ. Вградена Литиумска Батерија на Полнење : 1500m Ah. Лесен Звучник Плови Додека Се Користи. Контролирајте Ја Репродукцијата На Музика Директно Од Звучникот. Батеријата На полнење Трае Со Часови. Вграден Микрофон За Телефонски Повици. Кука за карабинер Вклучена За Лесна Преносливост. Bluetooth Верзија 2.1. Напон на полнење : DC5 V. Работен Напон На Батеријата : 3.7 V. Време На Полнење : 5hr. Тип На Порта За Полнење Микро USB. Батерија : Време На Разговор 20ч. Батерија : Време на Подготвеност 110ч. Капацитет На Батеријата 1500мах. Вати По Канал 5 W. Големина На Возачот 2 инчи. Фреквентен Одговор : 100 Hz -18 K Hz. Номинална Импеданса (Оми) 4 Оми. Водоотпорен НИВО IPX7. Ниво На Отпорност На Навлегување Прашина 6. Јасен Звук и Тежок Бас за Динамичен Звучен Ефект. Безжично Проследувајте Музика од Кој Било Уред со Овозможен Bluetooth, како Што Се Вашиот Паметен Телефон, Тетратка, i Phone или i Pad. Целосно Водоотпорен, Песочен, Се Што Е Доказ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата