• Ново
Танкини костими За Капење За Жени Два Врвови Со Бикини Дно Пресврти Костими За Капење Костими За Капење

Танкини костими За Капење За Жени Два Врвови Со Бикини Дно Пресврти Костими За Капење Костими За Капење

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Секси танкини костими за капење за жени : ве Молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да купите. Ако сте помеѓу 2 големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина.Женски Костими за Капење : совршено одговара на вашето тело.овозможува целина да изгледа повеќе секси, покажете ја вашата совршена и привлечна назад кон врвот на нечија свиткана.Женски Костими За Капење Контрола На Стомакот : Гроздобер Инспириран Костим За Капење Целокупното Ширење Визуелно Слабее И Крие,Слабее И Ги Измазнува Стомакот И Колковите.Женски бикини Костими за Капење : стилот со висок крој ве прави да изгледате тенок, секси и уникатен, ви покажува повеќе ласкави.Бикини За Жени : Едноставни стилови со трендовски извонредна изработка, Совршени За Одмор,патување на плажа, забава во базен, пливање, сурфање, плажа и други различни активности на вода.(женски костими за капење,костими за капење на рамо,женски костими за капење контрола на стомакот,бикини,костими за капење за мајчинство,бикини,женски бикини,лето,шорцеви,дамски шорцеви.) Големина : С Половината : 66-70см/25,98-27,56" колк : 74-78см/29,13-30,71" Горна Должина : 67см/26,38" Должина На Панталони : 24см/9,45" Под Биста : 66-70см/25,98-27,56" Големина : М Половината : 70-74см/27,56-29.13" колк : 78-82см/30.71-32.28" горна должина : 68см/26.77" должина на панталони : 25см/9.84" под биста : 70-74см/27.56-29.13" големина : л половината : 74-78см/29.13-30.71" колк : 82-86см/32.28-33.86" горна должина : 69см/27.17" должина на панталони : 26см/10.24" под биста : 74-78см/29.13-30.71" големина : xl Половината : 78-82см/30.71-32.28" колк : 86-90см/33.86-35.43" горна должина : 70см/27.56" должина на панталони : 27см/10.63" под биста : 78-82см/30.71-32.28" големина : ххл половината : 82-86см/32.28-33.86" Колк : 90-94см/35.43-37.01" горна должина : 71см/27.95" Должина На Панталони : 28см/11.02" под биста : 82-86см/32.28-33.86". Материјал : Мека Вискоза Ткаенина, Изработена од Најлон, удобна,дише,пријателска за кожата,удобна за допир и носење,прави да се чувствувате добро. 1пц Костим за Капење+1пц Стебла за Пливање. Ветување за услуга - ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе ви го дадеме најдоброто решение!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет. Облека Нега : Рачно Миење и Висат Сува. Се препорачува Употреба На Ладна Вода. Не Користете белило. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата