• Ново
Земја Брук Петз® Премиум Најлонска Јака За Кучиња и Поводник-Кралско Сино, Големо

Земја Брук Петз® Премиум Најлонска Јака За Кучиња и Поводник-Кралско Сино, Големо

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Премиум јаките на кантри Брук Петц се безбедни, удобни јаки направени токму овде во Сад. Овие јаки Се собрани со помош на силни најлонски мрежи, сигурни токи за ослободување од метална страна кои имаат брилијантна завршница на огледалото, тешки триглиди со широка уста и тешки заварени Д-прстени. Свилената мазна најлонска јамка на поводникот се лизга преку вашата рака, давајќи ви удобен стисок додека го шетате вашето домашно милениче. Шиењето на кутијата обезбедува сила кога вашето кученце ќе се повлече против поводникот. Изградена со висококвалитетни куки за прицврстување и најлон, оваа јачина ќе обезбеди вашето кученце да не го скрши поводникот. Нашиот најлон е четири пати посилен од полипро каишките и ќе ги надмине за многу години. Овој сет се пере, со благ детергент и се суши кога ќе се постави. . Сакаме вашето бебе да може веднаш да му ја покаже на светот својата нова јака, затоа не заборавајте да ја измерите вистинската големина. Можете да го проверите ова со помош на низа, или мерна лента, за да видите каде јаката ќе се вклопи цврсто и удобно на вратот на вашето куче. Овие стилски бои добро функционираат и со кученца за момчиња и девојчиња. 1 ИНЧЕН Ширина Прилагодливи од 16 инчи - 22 инчен вратот. Сакаме вашето кученце да може да ја покаже својата нова јака, затоа бидете сигурни и измерете ја точната големина. 6 НОГА ПОВОДНИК ВКЛУЧЕНИ Трајни мрежи и хардвер кој ќе го издржи она што вашето кученце го носи својот пат. Изграден со висококвалитетни куки за прицврстување и најлон што гарантира дека вашето кученце нема да го скрши поводникот. Шиењето На КУТИЈАТА Со Тешки шевови обезбедува сила во текот на поводникот. Направено Во Сад Изградено во Соединетите држави! Нема да се скрши или расипе толку лесно како пластичните јаки. Не за врзување. ПРАШАЊА? Нашиот пријателски тим за услуги на клиентите е тука да помогне! Ве молиме контактирајте не со сите прашања што може да ги имате во врска со нашите производи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата