• Ново
Рамка За Кревет со Целосна Големина, Дрвен Кревет Со Заштитна Шина И Скала, Разноврсна Рамка, Складирање Простор, Лесно Склопување

Рамка За Кревет со Целосна Големина, Дрвен Кревет Со Заштитна Шина И Скала, Разноврсна Рамка, Складирање Простор, Лесно Склопување

DEN 5840.00

Износ
Това е достапна

Разновидната рамка на просторот под креветот на мансардата може да се искористи произволно, обезбедувајќи доволно простор за складирање за да ја одржите вашата спална соба уредна и концизна, што го прави овој кревет на мансарда извонреден централен дел за секоја спална соба. Овозможување на креветот совршено да се спои во секое сценарио. Креветот на мансардата е изграден со цврсто обезбедена структура, ковајќи силна стабилност што ја обезбедува безбедноста на корисниците додека се одмараат во креветот на мансардата. Опис : Тип На Производ : Големина На Кревет Во Мансарда : Целосна Боја : Еспресоматеријал (главен) : Бор + Иверица Број На Летви : Кревет : 14 парчиња Пролетна Кутија : Нема потреба од склопување : Рачно И Хардвер : Да Гаранција На Производот : Една Година Технички Детали : Вкупна Димензија На Производот : 79,5" х 58,8" х 44,5"Вкупна Тежина На Производот : 83,8 Фунти Детали За пакетот : ве молиме погледнете Ја Спецификацијата Капацитет На Тежина На Креветот : Кревет : 200 Фунти Предложена дебелина На Душекот : 6 Инчи или Помалку Белешки : користено Е Рачно Мерење,може да има некоја Разумна грешка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата