• Ново
За Segafredo 3A-C231E Полнење Капсула Кафе Филтер Под Со Метал Подесувате

За Segafredo 3A-C231E Полнење Капсула Кафе Филтер Под Со Метал Подесувате

DEN 172.64

Износ
Това е достапна

Детали за производот ова кафе од нерѓосувачки челик . капсулата е неопходна алатка за секој што сака кафе. На . материјалот од нерѓосувачки челик го одредува неговото долго време на услуга. Со тоа,. повеќе не треба да користите капсула за кафе за еднократна употреба. Ако ти треба,. дојдете и пробајте, тоа нема да ве изневери.Карактеристики : На. материјалот од нерѓосувачки челик го одредува своето долго време на услуга, споредете . со традиционалната капсула за кафе за еднократна употреба, тоа е повеќе . животната средина.Прецизниот филтер за кафе зачувување на кафе природни масла и вкусови во целост, ви овозможи да уживате во повеќе мазна кафе.Со оваа капсула за кафе за повеќекратна употреба, не треба да купувате тони капсули за кафе за еднократна употреба, заштедувајќи ви пари и време.Дали. вие сте професионален кафемат или почетник кој штотуку започна . користејќи машина за кафе, овој додаток е неопходен.Лесен за користење : . Одвртете го капакот на производот и пополнете го кафето во прав, тогаш . затегнете го кафето во прав, зашрафете го капакот и ставете го во кафето . машина правилно, и започнете ја машината за кафе.Спецификации : Материјал : нерѓосувачки челик капацитет : околу 6gsoutable За segafredo 3a-C231 EPackage големина : 40 * 40 * 30mm / 1.6 * 1.6 * 1.2 тежина на пакувањето : 40гр / 1,4 список за пакување : Пакување О : 1 * Капсула За Кафе+1 * 8мл Лажица+1 * Четка +1 * чекан Во Прав Б : 2 * Капсула За Кафе+1 * 8мл Лажица+1 * Четка +1 * Чекан Во Прав Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата