• Ново
Симплмасигени Зимски Јакни За Мажи Клиренс Мода Обична Јакна Тексас Отворено Јакна Со Едно гради Алат Јакна

Симплмасигени Зимски Јакни За Мажи Клиренс Мода Обична Јакна Тексас Отворено Јакна Со Едно гради Алат Јакна

DEN 1119.84

Износ
Това е достапна

Машка модна секојдневна јакна тексас отворена јакна со едно гради јакна со алатки карактеристики : 1.Затворање На Копчето.Машинско Перење.2. ДОБРО ИЗРАБОТЕНИ машки Задебелени Тексас Јакни користат цврсти стапчиња, цврсти копчиња, нехемиски вкус.3.ПОВОД-Јакна Со Жан со долг ракав е совршена за плажа, лов, риболов, кампување, пешачење, работа, пешачење, активности на отворено, лизгање.4.СТИЛСКИ - оваа јакна отпорна на ветер во урбан стил е совршена облека за начин на живот за мажи или тинејџери. Одлично е со фармерки, шорцеви, спортски панталони, враќање на училиште, работна облека, опрема за дожд или снег. 5.КЛАСИКФИТ И РАЗНОВРСЕН СТИЛ : Згусната јакна погоден е за пешачење,патување,возење,возење,пешачење,секојдневни и други спортови во зима. може да се носат со различни тимови. Информации за производот : Сезона : Aut/Зима Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : 90% должина на памучни Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 Парчиња Машки Капут ве Молиме имајте предвид Дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината И екран. Топла Покриеност И Нов Стил-Зимски топол блејзер/јакна/капути за мажи, обезбедува кадифен комфор без најголемиот дел, проверете дали сте целосно заштитени од какви било временски услови. Стил на ладно Време-мажите зимски јакни/палто/костум се усвојуваат издржлива ткаенина со полнење за топлина,комбинација на перформанси и стилмек и топол, кој е пријатен, дише, пријателски за кожата, совршено ве загрева во aut и студена зима. Разновидност и Класично Вклопување-модерно класично вклопување и со меко, лесно чувство го прават овој блејзер/јакна главен за удобна активност на отворено.Машкиот секојдневен капут со јакна има јака со качулка/целосен патент/пуловер мек и удобен материјал, модна цврста боја/цртан филм/два странични џебови, модерен стил може да собере повеќе тело за мажи. Изграден Да Трае-Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.Совршен подарок за вашиот избор Во Божиќ/Денот На Ветераните/Денот на Благодарноста. Лесно За Чистење-Изработена од висококвалитетна ткаенина, овој блејзер/јакна не само што е удобен за носење, туку е и лесен за чистење. Целосно перење во машина, подготвено е кога сте.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата