• Ново
Мандо АБС Сензор За Брзина На Тркала 25а Одговара изберете: 2001-ХЈУНДАИ САНТА ФЕ

Мандо АБС Сензор За Брзина На Тркала 25а Одговара изберете: 2001-ХЈУНДАИ САНТА ФЕ

DEN 463.68

Износ
Това е достапна

Еден Од очигледните знаци На Лош Сензор ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ (Систем За Сопирање Против Заклучување) е секако светлината НА СТОМАЧНИТЕ мускули (код за проблеми) и забележливото растојание што вообичаено е потребно за вашето возило безбедно да застане. Сензорите ЗА ABS MANDO OE Не само што се дизајнирани да помогнат да се исчисти тој код за проблеми, туку уште поважно ви даваат мир на умот знаејќи дека вашиот abs систем повторно може да функционира токму како што е дизајниран од фабриката. Доверба мандо бренд за безбедност на системот за сопирање бидејќи ние сме оригинални - Ние сме ое! Произведени Во Кореја. Оригинална Опрема Апс Сензор За Брзина На Тркалото. 0.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата