• Ново
Облека за удобност, женски плус големина со висока забава со ниски забави со џебови

Облека за удобност, женски плус големина со висока забава со ниски забави со џебови

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Модерен флерт го презема постојано класичниот мал црн фустан. Овој фустан со плус големина има V-врат, вграден врв и високо-ниско плетенско здолниште. Овој прекрасен фустан не е само стилски, туку е направен и од многу удобен материјал за истегнување и има додадена карактеристика на странични џебови. Здраво низок дизајн. Странични џебови. V деколте. Плетена половината. Без ракави. Фигура ласкава. Удобно вклопување. Без ракав фустан од џеб на Хило. Машинско миење во ладна вода. Без белило.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата