• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИЈА Романтична цветна градина засекогаш графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Сузан Бол

СТУПЕЛ ИНДУСТРИЈА Романтична цветна градина засекогаш графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 671.84

Износ
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголеми : 30 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : цветен букет; Цветниот аранжман; Цвеќе; Пони. Дизајн од Сузан Бал.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата