• Ново
The Pioneer Woman V-вратот на врвот, женски

The Pioneer Woman V-вратот на врвот, женски

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Надвор од вашиот секојдневен резервоар. Овој воздушен, лесен резервоар без ракави на врвот од пионерската жена го одржува класичен со својот дизајн без ракави, додека додава текстура со завршна облога и живописни бои. Подготвување за денот е таков ветер. Ние го сакаме тоа драпено над пар фармерки или слоевит со вашиот омилен блејзер или кардиган. Исклучиво на. Текстурирана ткаенина од креп. Повлечете го дизајнот. V-врат. Широки ленти за покривање на долна облека. 26 "предна должина. Машината што се пее.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата