• Ново
Девојки за пионерски девојки трепет фустан за печатење на ракави, големини 12м-6х

Девојки за пионерски девојки трепет фустан за печатење на ракави, големини 12м-6х

DEN 244.64

Износ
Това е достапна

Слатка и удобна, овој печатен фустан од Pioneer Woman е сигурно дека ќе биде главен за вашиот мал мини мене. Изработена во мека плетена ткаенина со лесен дизајн на пуловер, има прилично амортизирани ракави за печатење и кратки трепети за трендовски изглед што може да го носи насекаде. Спарете го со хеланки и патики за училиште или со симпатичен пар станови за следното излегување во семејството. Само на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3. деколте : тркалезен врат. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека плетена ткаенина; собра половината; печатење на сите. Девојките трепет ракав печатен фустан од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата