• Ново
Планини Дигитален панорамски парови за завеси за печатење 76 84 во мулти

Планини Дигитален панорамски парови за завеси за печатење 76 84 во мулти

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Нашите планински езерски прозорец драпери од колекцијата на планини од „Лофт“ ќе донесат здив на свеж воздух во вашиот дом или канцеларија. Овие прекрасно печатени панели ќе додадат допир на елеганција на вашите прозорци. Овој сет од две панели, секој широк 38 инчи и долг 84 инчи, прикажува една прекрасна сцена на планинското езеро. 3-инчниот заглавие на џебот на шипката ги прави овие драперии лесни за обесени. Тие се изработени од лесна полу-капана ткаенина од 100% полиестер. Оваа ткаенина со лесна нега е машинска миење и долготрајна. Филтрирање на светлина - Овие завеси ќе ја филтрираат светлината што доаѓа од прозорците и сè уште ќе овозможи одредена приватност . заглавие на џебот на шипката - заглавието на џебот на шипката на овој панел ви овозможуваат да висат и да се лизгате лесно и брзо . 100% полиестер - лицето од завесата и поставата се направени од 100% полиестер. Овој квалитетен материјал е долготраен, лесен за чистење и отпорен на брчки . Свеж дизајн - Додадете стилски допир на кој било прозорец во вашиот дом со овој модерен панел за завеси за дизајн . Целосни сцени - две панели комбинирани заедно за да формираат една слика . Целосна ширина - Вклучете повеќе панели кои мерат 1,5-2 пати поголема од ширината на вашиот прозорец за да постигнат изглед на полнота . Квалитет без компромис - сите производи за живеење на мансарда се подложени на ригорозна контрола на квалитетот. Ние се грижиме за најголема грижа да се осигураме дека панелите за појавување се споени беспрекорно и дека обрасците течат од една завеса до следната . Лесна грижа - машина за миење и виси за да се исуши.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата