• Ново
Цедалка За Лимон, Триаголна Млазница Designономски Дизајн На Рачката Анти-Капе Лесен За Употреба Рачен Соковник, Овошни Деца За Кујна Дома

Цедалка За Лимон, Триаголна Млазница Designономски Дизајн На Рачката Анти-Капе Лесен За Употреба Рачен Соковник, Овошни Деца

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Цедалка за лимон, Триаголна Млазница Designономски Дизајн На Рачката Анти-Капе Лесен За Употреба Рачен Соковник, Овошни Деца За Кујна Домашна Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Овошен Соковник : Алуминиумска Легура : Црна Големина : Прибл.11, 5х11х22см/4, 5х4, 3х8, 7нежина : Прибл.736g/26oz Application : Сок, може портокали, лубеници, лимони, итн step01. Исечете го овошјето на мали парчиња, големината може да се стави во соковницата02. Ставете ја кесата за соковник со клип, а потоа ставете ја кесата за соковникот03. Затворете го капакот полека и силно, исцедете ја пулпата, бројот на стискање се прилагодува според видот на овошјето04. Истурете во чаша и вкусете го сопственото свежо исцедено Пакување Листа : 1 x Овошен Соковник 1 x Филтер Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка 1-2ин поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Внатрешната обвивка со прецизни дупки може да ја оддели пулпата од со висока ефикасност на филтрација. Триаголна млазница, анти-капе, лесен за употреба, може брзо да направи вкусни пијалоци за вас. Лесно се истура во чаша или друг сад. Designономски дизајн на рачката, принципот на рачка за заштеда на труд, без напор цедење, постарите и децата можат да го користат.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата