• Ново
Примарно Злато Каратно Жолто Злато 7х Овален Син Топаз Прстен

Примарно Злато Каратно Жолто Злато 7х Овален Син Топаз Прстен

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Добијте прекрасен изглед на вашиот ансамбл со овој извртен прстен од скапоцени камења. Прикажување на фацетиран овален Швајцарски син топаз со 7х5мм обезбеден со четири краци поставени на елегантен дизајн за дополнително блинг овој прстен од жолто злато од 14 карати е достапен во големина на прст 5.5.Метална Тежина : 1,12 Грама Накит Тип : Финеринг Стил : Скапоцен Камен Ринггендер : Женски метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина На Жолта Лента : 1мринг Големина : 5,5 Детали За Скапоцен Камен : Тип : Швајцарски Син Топазбиртстоун Месец : Декември : Фацетед Облик : Овалзиза : 7мм х 5ммвежина : 1 cttwquanty : 1 поставување накит : Prongyar Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна зелена кутија за подароци Со бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато, Скапоцен Камен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата