• Ново
Инкдотпот Вистинска Златна Фолија Среќните Празнични Ознаки Ја Фаворизираат Формата На Заградата Висат Хартиени Ознаки

Инкдотпот Вистинска Златна Фолија Среќните Празнични Ознаки Ја Фаворизираат Формата На Заградата Висат Хартиени Ознаки

DEN 143.84

Износ
Това е достапна

* Деликатно Печатење Златна Фолија На Тешка Картонска Хартија. Додадете Го Последниот Допир На Подароците За Пријателите, Семејството, Па Дури И Клиентите Со Овие Ознаки. Печатени Со Златна Фолија На Живописна Обоена Основа. Совршен Завршен Допир За Вашите Забави Или Настани. * Пакетот Вклучува : 100 Ознаки Ознаки Мерка : 7,62 х 7,62 См Гсм : 300 Гсм/ 110 Фунти * Изработени Од Висококвалитетна Хартија За Залихи На Картички. Печатени На Една Страна Со Претходно Пробиена Дупка. * Бренд : Инкдотпот Таг Основна Боја : Сива Боја На Текст : Златна Фолија * Многу Фин И Врвен Квалитет. Тоа Не Вклучува Никаква Лента Или Канап. * Во Случај Да Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не! Ако Не Го Најдете Токму Она што Би Сакале Во Мојата Продавница, Ве Молиме Контактирајте И Јас Ќе Бидам Среќен И Задоволен што Ќе Ве Поддржам. Пакет Од 100, Убави И Цврсти Среќни Празнични Ознаки, Отпечатени Со Златна Фолија На Живописна Основа Во Боја.Совршен Завршен Допир За Вашите Забави Или Настани. Печатење На Деликатна Златна Фолија На Тешка Картонска Хартија.Додадете Го Последниот Допир На Подароците За Пријателите, Семејството, Па Дури И Клиентите Со Овие Ознаки. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 100 Ознаки ОЗНАКИ МЕРКА : 7,62 х 7,62 См ГСМ : 300 Гсм/ 110 Фунти. Направено Од Висококвалитетна Хартија За Залихи На Картички.Печатени На Една Страна Со Претходно Пробиена Дупка. МАРКА : Инкдотпот ТАГ ОСНОВНА БОЈА : СИВА БОЈА НА ТЕКСТ : Златна Фолија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата