• Ново
Панталони Со Широки Нозе за Жени Дечко Џогер Печатени Комбинезони Со Копчиња За Рамо Широк Џебен Панталон За Нозе на Дозвола

Панталони Со Широки Нозе за Жени Дечко Џогер Печатени Комбинезони Со Копчиња За Рамо Широк Џебен Панталон За Нозе на Дозвола

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Модни Жени Обични Печатени Комбинезони Со Копчиња За Рамо Широк Џебен Панталон Карактеристики : 1.Карактеристики : Комбинезони,Џеб,Копче,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн,Секојдневни Панталони.2.Материјал : 65% Памук, 35% Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено.4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони .ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневно, секојдневен Тип На шема : Продадена Декорација На Бои : Џебови, Стил На Копче : Секојдневен, Моден, Удобен : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезон Удобен Материјал : Широки панталони за нозе за жени се изработени од полиестер и спандекс. Нема Поставата. Женските панталони со широки нозе се еластични, лесни и долготрајни. Супер проточна и лесна ткаенина ќе направи да се чувствувате опуштено во секојдневниот живот. Стилски Дизајни : панталони Со Среден/Висок струк за жени, широки панталони за нозе за жени, широка силуета со права нога, Еластичен Еластичен/прилагодлив појас, удобни обични панталони со лабаво вклопување, течен одблесок/панталони со права нога за жени ве прават помодерни. Различни цврсти бои и дезени за избор, како што се цветни принтови, точки, ленти итн. Широк Натпревар : Секојдневните панталони за жени многу лесно се совпаѓаат со многу видови облека, Како Маица, блузи, џемпер, блузи, јога шорцеви, со чевли како високи потпетици, сандали, клинови, патики. Може да бидете лежерни, нежни, секси, свечени кога одговарате со облека во различен стил. Многу Прилики : дневни панталони жените се погодни за секојдневно носење, дома, пижами, јога, плажа, излегување, работа, бизнис, канцеларија, датум, забава, свадба гостин, шопинг, одмор. Трендовски долги палацо панталони облечени, течни панталони за жени. Можете да носите широки нозе панталони жени Во Пролет, Лето, Fall, Зима. Забелешки : ве Молиме внимателно погледнете Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите пред да нарачате. Рачно Перење и Машинско Перење во ладна вода, нежен циклус. Закачете се да се исуши за да избегнете намалување. Не Избелувајте.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата