• Ново
Апсолутно познати јуниори плус џакард раб кардиган џемпер со аспиратор, средна тежина

Апсолутно познати јуниори плус џакард раб кардиган џемпер со аспиратор, средна тежина

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Да, тоа е сезона на џемпери! Преземете ги поладните денови во пријатна стил со апсолутно познат џемпер на quакард Кардиган. Одликувајќи се со отворен дизајн со аспиратор, овој привлечен џемпер оди малку бохо со облик на раб. Сигурно ќе ви биде ново ново поставување, ќе најдете дека е совршено за оние меѓу деновите. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Преголема. Тежина : Средна тежина. Деколте : V-врат; прикачен аспиратор. Затворање : Дизајн на отворено. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : облога на раб; Сеопфатна шема на џакард. Џемпер од кардиган со аспиратор за плус големина јуниори од апсолутно познати.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата