• Ново
Glamorise Womens MagicLift Front-Close Close без жица градник-1200

Glamorise Womens MagicLift Front-Close Close без жица градник-1200

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Удобната поддршка не треба да биде недостапна за никого. Предниот близок градник на градниот градник за најпродавана жица на Гламуриз со повеќе куки и очи за дополнителна безбедност и лесен пристап. Цел ден удобност во овој градник без жица без жица. 2 колона, кука од 4 редови се зголемува со големина. Мазен, истегнат микрофибер. Неисполнетите чаши обезбедуваат покриеност и удобност. Лифтови, форми и потпори со перничиња на магичен лифт.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата