• Ново
Ekena Millwork 6 W 26 D 38 H Funston Block Rough Sawn Bracket, западен црвен кедар

Ekena Millwork 6 W 26 D 38 H Funston Block Rough Sawn Bracket, западен црвен кедар

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата