• Ново
Рис, празничен ирваси за бонбони од путер од кикирики, 2. мл

Рис, празничен ирваси за бонбони од путер од кикирики, 2. мл

DEN 107.20

Износ
Това е достапна

Оваа празнична сезона, прескокнете ги обичните бонбони и пополнете ги чорапите и корпите за подароци со третмани облечени за оваа пригода! Парчиња од Рис, празнични бонбони во празнична пакување на ирваси е совршен додаток на вашите празнични прослави. Парчињата на Рис, ирваси од бонбони од путер од кикирики, 2,7 унци : вкусно непогрешливиот вкус на путер од кикирики од риеви во крцкави торбички со големина на бонбони, се совршени за порибување на пополнување на совршено празник.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата