• Ново
Кујсинарт 2-парчиња екструдиран алуминиумски тостер со долг слот

Кујсинарт 2-парчиња екструдиран алуминиумски тостер со долг слот

DEN 735.84

Износ
Това е достапна

Оставете го на Cuisinart да направи тостер што заштедува простор, изгледа прекрасно и ја прави стандардната лост нешто од минатото! Моторизирана лифт и пониска функција ги придвижува предметите надолу или нагоре со еден лесен допир. Рационализираното куќиште е практично имуно на отпечатоци од прсти и се вклопува во мали простори. И со индикаторите за LED сенка, сметајќи го времето за печење, и загарантирана е еднострана контрола на џебови, совршени резултати се загарантирани! Функции за тостер со долги патеки со 2-парчиња кујсинарт : тост, тост, џеб, одмрзнување. Функции : Тост, џебови, одмрзнување. Земја на потекло : Кина. Земја на потекло : Кина. Поставување на темнината на тост : Да. Функција за одмрзнување : Да. Број на парчиња : 2. Боја на производот : сребро. Материјал за производи : Алуминиум. Боја на производот : Сребрена.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата