• Ново
Време и вистинска вера и вкрстено слоевит ѓердан

Време и вистинска вера и вкрстено слоевит ѓердан

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Додадете забавен и инспиративен допир на вашиот секојдневен изглед со времето и слоевитниот ѓердан на TRU, во кој има 3 слоевити ѓердани со возбудливи фрази и затворање на затворачот на јастог за лесно пристапување. Продаден исклучиво на. Поставени во златен тон метал со акрилен камен. Приближно. Должина : 6 '', 14 '' и 18 '' со 4 '' Extender. Трипл слоевит. Затворање на затворот на јастог. Увезени. Женски слоевит ѓердан поставен од време и TRU. Фотографијата може да биде зголемена и/или подобрена.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата