• Ново
Модерен подрачје за килим, цврст тексас, сина затворена рунда на отворено, лесен за чистење

Модерен подрачје за килим, цврст тексас, сина затворена рунда на отворено, лесен за чистење

DEN 593.12

Износ
Това е достапна

Опуштете се и уживајте во ова стручно изработен килим на отворено или затворено. Составени од полипропиленски влакна кои се помеки од јута и имаат одлично природно чувство. Класичен цврст со текстура за безвременски изглед. Добро парови и со стилови на украсување на фарма и индустриски, исто така! Одлично за внатрешен двор, палуба, просторија на отворено, сончева соба, подрум, семејна соба или каде и да сакате едноставен изглед на јута. Природно отпорен на дамки и може да се исчисти со благ детергент и вода; Оставете темелно да се исуши. Се спротивставува на бледнее, но за најдобри резултати не останете од директна сончева светлина. Современ килим (5'1 '' круг) цврст тексас, сино затворено на отворено, лесен за чистење. Добро одговара за влез, фоаје, влез, влезна врата. Вакуум или тресете за да ги отстраните остатоците. Место чисто или чисто надвор со вода; Спреј со градинарско црево за плакнење. Оставете темелно да се исуши. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. Рамна ткаена поддршка за да се зголеми целокупната издржливост и отпорност на елементите. Прекрасен модерен стил со примарна сенка на тексас и сини акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на рамно ткаење за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата