• Ново
Нараквица за ланци на ланци на женски топки во Миабела во сребрена мушка, слоеви, стабилно

Нараквица за ланци на ланци на женски топки во Миабела во сребрена мушка, слоеви, стабилно

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Воведување на нараквицата на ланецот на топки за 6мм во Миабела 6мм со затворач на сребрена јастог, едноставен и елегантен додаток кој додава допир на софистицираност на која било облека. Оваа шармантна нараквица има нежен ланец на бујни 6мм топки во класичен и минималистички дизајн, совршен за положување со други парчиња или облечен самостојно . Изработен со безбеден затворач на јастог, оваа нараквица обезбедува удобно и безбедно вклопување, што го прави совршено за секојдневно носење. Неговата разноврсност му овозможува да се спари со која било облека, од обична до формална. Направено во сребро. Должина на нараквица : 7,5 инчи. Безбедно и удобно се прицврстува со затворач на јастог. Нараквица на станица. Направено во Италија. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата