• Ново
Comfortенски удобност Широко теле-тон за возење дво-тон

Comfortенски удобност Широко теле-тон за возење дво-тон

DEN 639.84

Износ
Това е достапна

Земете дома нов стилски чизми денес со широкото подигање на телето Frea од Brinley Co. Овој багажник е дел од нашата удобна линија со ѓон на меморија од пена, и има пошироко теле. Дизајнот на дво-тон материјал и акцентот на страничните страни му даваат на овој багажник елегантен западен изглед. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 1/2 инчи. Обем на теле : 16 1/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата