• Ново
Рик и Морти жени јуниори цветна шема за кратки ракави графички мета

Рик и Морти жени јуниори цветна шема за кратки ракави графички мета

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Оваа графичка мета Рик и Морти е толку удобно што можете да го носите цел ден, засекогаш. Овој дизајн што привлекува очите добро со која било облека, без оглед од која димензија е. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот . Грижа : Машината за миење и суво суво. Графичко печатено ме е обичен и оди со многу облеки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата