• Ново
Сонувај за мене сафари животни со реверзибилна креветче за креветчиња: целосна

Сонувај за мене сафари животни со реверзибилна креветче за креветчиња: целосна

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Сонот за мене Safari Animals 5 PC Set се вклопува во креветчето за стандардна големина и е совршен за расадник на вашето бебе. Сет вклучува, еден многу симпатичен утешител со теми од животни, еден браник, еден вграден лист прашина и магацин за пелена. 35 проценти памук и 65 проценти полиестерски ткаенини. Комплетот за постелнина со 5 парчиња за креветчиња вклучува удобни браник вграден лист прашина и магацин за пелена. Утехот и браникот има 100 проценти полнење со полиестерски влакна. Уметнички мерки 33 x 42 инчи. Ironелезо на тивок оган кога е потребно. Листовите одговараат на стандарден душек за креветчиња од 52 x 28. Тргнете ја сувата ниска топлина. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Тежина на производот : 2. Висина на производот : 1.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата