• Ново
Арсеник 5-100 114. 42P C73. Црно машинско тркало

Арсеник 5-100 114. 42P C73. Црно машинско тркало

DEN 5759.68

Износ
Това е достапна

Арсеничкото тркало е модерно класично тркало RTX. Со својот уникатен дизајн, популарни димензии, обрасци на завртки и неутрализирања и екстремно добро доживеана комбинација на бои, овој модел на RIM може да одговара на буквално секое возило на патот. Покрај тоа што е многу силно и еластично тркало, арсенот ќе продолжи да врти глави за многу долго време. Материјал : Алуминиумска легура. Бренд : RTX. Дијаметар : 17. Шема на лагер : 5x100/114.3.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата