• Ново
Чудо на нација девојки ајкула каснат едноделен костим за капење со UPF 50+ заштита од сонце, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки ајкула каснат едноделен костим за капење со UPF 50+ заштита од сонце, големини 4- & плус

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Оваа девојка ќе го сака овој текстура на текстура на гингам 1 парчиња со скромна страна. UPF 50+ заштита од сонце. Отстранливи влошки во големини 10 преку плус. Двојно поставени во големини 4-20. Рециклирана ткаенина од полиестерска школка. Поставата е 100% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата