• Ново
Женска Линија Плисирани Долги Туту Здолништа Тул Возбуда Елегантен Гроздобер Висок Половината Меур Здолниште

Женска Линија Плисирани Долги Туту Здолништа Тул Возбуда Елегантен Гроздобер Висок Половината Меур Здолниште

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Сезона : Пролет, Лето Aut. Пол : Жени. Повод : , Секојдневен. Материјал : Полиестер. Тип на шема : Мрежа а-линија. Должина : среден клеф. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Здолниште. Големина шема : . Големина : С Половината : 60-70см/23,62-27,56" Должина На Здолниште : 84см/33,07"Големина : М Половината : 64-74см/25,20-29,13" Должина На Здолниште : 85см/33,46"Големина : Л Половината : 68-78см/26,77-30,71" Должина На Здолниште : 86см/33,86"Големина : xl Половината : 72-82cm/28.35-32.28" Должина на здолниште : 87cm/34.25"големина : Xxl половината : 76-86cm/29.92-33.86" должина На Здолниште : 88cm/34.65" Стилски и Моден дизајн го прават вашиот попривлечен. Многу Самовила Здолниште За Забава, Вокација, Танц, Перформанси И Секојдневна Облека. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,Удобна Ткаенина. Одлично За Секојдневна, Дневна, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Вас Покажете Подароци. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата