• Ново
Сора дома мулти цветни вметнати внатрешни перничиња за длабоко седење на отворено, кабел

Сора дома мулти цветни вметнати внатрешни перничиња за длабоко седење на отворено, кабел

DEN 1767.84

Износ
Това е достапна

Воведете пријатен изглед и чувство на внатрешен двор со оваа пријатна перница на отворено столче. Само совршен допир за додавање декоративен шарм, тој исто така нуди удобно седење на полнење на чисто рециклирано полиестерско влакно и мека до допир, направена од трајна ткаенина на отворено. Отпорен на сонце и влага, штити од бледнее и мувла и обезбедува многу абење. Отстранлив, патент -капакот го прави тоа е за чистење на самото место. Оваа прекрасна перница на отворено стол е исто така совршено прилагодена за употреба во затворен простор. Оваа ткаенина на отворено со високи перформанси е избледена, отпорна на дамки и мувла. Одликувајќи се со УВ заштита, оваа надворешна ткаенина комбинира издржливост на отворено со мекост во затворен простор. Еко-пријателското полнење е 100% рециклиран полиестер. Идеално за обична употреба во затворен простор и на отворено. Вклучува една (1) перница за длабоко седење. Покривот за перница може да се отстрани за лесно чистење. Вклучува само перница (мебелот не е вклучен).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата