• Ново
VassaRette Women's Lace & Lift Add-A Add-A Push Up Bra, Style 75301

VassaRette Women's Lace & Lift Add-A Add-A Push Up Bra, Style 75301

DEN 383.84

Износ
Това е достапна

Добијте го крајното засилување со нашата чипка на Vassarette & Lift Add-A-Size Push Up Bra. Нашиот градник со чипка и лифт го карактеризира нашето подлога на ниво 3 што додава една целосна големина на чашата што ви дава дополнителен волумен за дополнителен WOW! Внатрешноста на чашите е наредена со најмеките материјали кои обезбедуваат неверојатна удобност. Двојните поставени страни се чувствуваат одлично против вашата кожа, додека обезбедуваат истегнување за совршено вклопување. Меките и безбедни ленти за грб можат да се носат на три начина, класичен, без лизгање и крцкање, за максимална разноврсност на гардероба. Нашиот дизајн на дијаманти и чипка обезбедува ултра-секси, мазен изглед под облека цел ден и ноќ. Дајте им на вашите облини крајно секси засилување со нашата брадавица од Vassarette и лифтот за додавање на големина на големина. Vassarette Women's Lace & Lift Add-A-A-A-A-A-AP, Style 75301 : Добијте го крајното засилување-додава една целосна големина на чашата. Супер меките чаши и подлогата обезбедуваат неверојатна удобност. Меките и безбедни ленти за грб можат да се носат на три начина, класичен, без лизгање и крцкање. Нашиот дизајн на дијаманти и чипка обезбедува ултра-секси, мазен изглед под облека.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата