• Ново
Акрилик Јасно Бонбони Канта Сува Храна Контејнер Бонбони Диспензерот Диспензерот Кутија

Акрилик Јасно Бонбони Канта Сува Храна Контејнер Бонбони Диспензерот Диспензерот Кутија

DEN 255.84

Износ
Това е достапна

Параметри на производот Големина На Производот : 27.5*9.5*13.5 См (10.83*3.74*5.31 Инч)Големина Картон Пакување 29.5*11.5*15.5 капацитет на производот : 4,5 Литри Нето Тежина : 0,76 Кгпроизвод Материјал : Список На Наизменична струја Бонбони Кутија Х 1 оваа проѕирна кутија може да собере бонбони, чоколади, бисквити, кекси, итн. Транспарентната кутија за бонбони е изработена од акрилик, проѕирниот материјал изгледа чист и уреден, издржлив. Овие лавици за прикажување на витрини може да се постават насекаде во домот и може да се користат за чување на вашите колекции, накит, бонбони, уметност, занаети итн. Кутијата за складирање е целосно транспарентна, можете да ги видите предметите за складирање во внатрешната кутија, овозможувајќи ви лесно да ги најдете работите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата