• Ново
Хадансео Постави Живописна Форма На Лист Кабелска Вратоврска Стабилна Анти-лизгачка Пластична Обвивка За Вратоврска За Градина

Хадансео Постави Живописна Форма На Лист Кабелска Вратоврска Стабилна Анти-лизгачка Пластична Обвивка За Вратоврска За Градина

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Опис : со живописен дизајн на форма на лист, вратоврската за кабел може да се користи за држење букети, растенија во саксии и може совршено да се совпадне со нив за додавање допир на елеганција.Она што може да ви го понуди вратоврската за кабел е тоа што е со силна издржливост за цврсто држење на кабелот и со стабилна глава за заклучување за да се спречи лизгање при употреба.Изработен од пластичен материјал, тој е долготраен.Должината на вратоврската на кабелот е 20см а ширината е 3cm.It погоден е за Градина, двор и балкон Име : Кабелски Временски Материјал : Пластика Карактеристики : Анти-абење, Силна Конструкција, Детали За Креативност : 3см х 20см/1.1" х 7.8" (Прибл.) Забелешки : количината е околу 100 парчиња, поради рачна пресметка, количината може да има 1-5 парчиња повеќе или помалку, се надевам дека ќе разберете, благодарам.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Комплет Вратоврска За Кабел (Вклучени 100 парчиња) со живописен дизајн на форма на лист, вратоврската за кабел може да се користи за држење букети, растенија во саксии и може совршено да се совпадне со нив за додавање допир на елеганција. Она што може да ви го понуди вратоврската за кабел е тоа што е со силна издржливост за цврсто држење на кабелот и со стабилна глава за заклучување за да се спречи лизгање при употреба. Изработен од пластичен материјал, тој е долготраен. Должината на вратоврската на кабелот е 20см, а ширината е 3см. Таа е погодна за градина, двор и балкон.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата