• Ново
Стивен- вкрстена платформа Сандал во злато

Стивен- вкрстена платформа Сандал во злато

DEN 201.44

Износ
Това е достапна

Подгответе се за плажа и лизгајте на овие симпатични и удобни трепет на сандали. Достапно во црна, златна, гола и бела боја. Тие се обична сандала која сè уште додава малку висина. Одлично за секојдневна употреба и за потопло. Тие работат точно на големината, а платформата е 1,5 инчи и 2 инчи потпетици бело дно, сандала, детали за руфла, ПУ, вкрстена лента, платформа. Лизгајте го стилот, работи точно до големината.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата