• Ново
Возрасни Божиќ Делукс Елф Чевли Дедо Костим Додаток

Возрасни Божиќ Делукс Елф Чевли Дедо Костим Додаток

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Овие возрасни луксузни божиќни елф чевли се совршен додаток за Секој Помошник костим На дедо Мраз, или може да се користат како украсно парче! Една големина најмногу одговара за возрасни. Одлично самостојно, а уште подобро со другите Божиќни И дедо Мраз костими и додатоци во нашата продавница! Една големина одговара на машки чевли со големина 10 чевли, женски чевли со големина 12.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата