• Ново
Terra & Sky Women's Plus Size Sharte Super Super Soft Mairttail маица

Terra & Sky Women's Plus Size Sharte Super Super Soft Mairttail маица

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Удобен стил на T. Оваа маица со краток ракав од Terra & Sky има супер мек памук и надминува основно со високо-ниско полите и опуштено вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Тркалезен врат. Кратки ракави. Високо-ниско полите. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Womenенски плус големина кратка ракав со висока ниска мета.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата