• Ново
360° Ротирачки Софа Странична Маса со Полици За Складирање И Тркала, Кафеава

360° Ротирачки Софа Странична Маса со Полици За Складирање И Тркала, Кафеава

DEN 1167.84

Износ
Това е достапна

Кога ќе се прошири на 180 степени, секоја полица има носивост од 22 килограми, додека главната работна површина може да собере до 44 килограми. Кога ќе се прошири на 180 степени, страничната маса нуди простран простор за прикажување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата