• Ново
Топла Тркала Чудовиште Камиони, Транспортер и Песна со 1: Скала Играчка Камион

Топла Тркала Чудовиште Камиони, Транспортер и Песна со 1: Скала Играчка Камион

DEN 319.52

Износ
Това е достапна

Повеќе функции од било Чудовиште камион игра во собата сте виделе порано! Топла Тркала Чудовиште Камион Спуст Трка & Оди е крајната трка Помеѓу Топла Тркала Чудовиште Камиони И Топла тркала автомобили. Пресечете и срушете го патот да бидете првиот што ќе слета Во Купот на Трофејот! Тоа ја активира Рампата За Несреќа да падне и ги испраќа другите возила да летаат! Сет, исто така, делува Како Чудовиште Камион Транспортер. Во режим На Транспортер, поврзете Камион Чудовиште од 1 : 64 размери напред и возете! Сет доаѓа Со Топла Тркала Чудовиште Камион и топла тркала автомобил. Голема спуст трки забава за љубителите На Топла Тркала и Чудовиште Камиони! Топла Тркала Чудовиште Камиони, Транспортер и Песна со 1 : 64 Скала Играчка Камион : Возраст : 4 до 8 години. ​Тоа е трка во спуст за да ги победите пречките и да ја нокаутирате вашата конкуренција, и сето тоа е за паѓање и кршење!. ​​Бидете први што слетаа во купот на трофејот што ја активира патеката да пропадне и испратете ги побавните автомобили да летаат! . ​Дизајниран и за Автомобили Со Топли Тркала и За Камиони Со Чудовишта. ​​Комплетот е и транспортер за Камиони Чудовишта. Поврзете камион со размер 1 : 64 на предниот дел од комплетот и возете далеку!. ​​Доаѓа Со Топла тркала автомобил И Топла Тркала Чудовиште Камион.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата