• Ново
Волшебни Инспирации 44 Двор Памук Пресече Цврста Корална Боја Шиење Ткаенина, Секој

Волшебни Инспирации 44 Двор Памук Пресече Цврста Корална Боја Шиење Ткаенина, Секој

DEN 95.84

Износ
Това е достапна

Waverly Инспирации ткаенина слави тренд инспириран модел, дизајн и боја, исклучиво на . Со посебна палета на бои, ткаенината "Вејверли Инспирации" им овозможува на потрошувачите да се мешаат и да одговараат за да ја одразат нивната личност за занает дизајниран по нарачка, погледнете по прифатлива цена. Од ленти и точки, до геометрија и цветови, секоја координирана група ткаенини во боја ќе ја инспирира вашата креативност. Одлично за домашен декор, ватирање и занаети од секаков вид. Цврста Корална Боја Шиење Ткаенина. 100% памук. 44 " широк. Тежина : 140 gsm. Машинско перење ладно со слични бои; не избелувајте; падне суво ниско; отстранете веднаш. 1 двор пресек.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата