• Ново
Градиент Женски Модни Бикини Голема Лента Облека За Плажа Конзервативни Костими За Капење Танкини Сет

Градиент Женски Модни Бикини Голема Лента Облека За Плажа Конзервативни Костими За Капење Танкини Сет

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Сонце, плажа, фантастичен морски пејзаж, и убава вас, сѐ останува слободно време и хармоничен Пол : Женскиот Пакет вклучува : 1 Комплет Жени Тип На бикиниподаток : Печатење Моделите на вистинскиот предмет може малку да се разликуваат од спецификите на фотоитемот сезона : Летен Материјал : Полиестердекорација : Несоодветен за јахти, пливање, плажа, одмор итн.повод : Дневно, Пливање должина на базен,морска облека : редовни женски костуми плус големина триделни костими за капење за жени со шорцеви плус Големина костими за Капење подвижна табела : . Големина : Л Биста : 91-96см/35,83-37,80" Половината : 71-76см/27,95-29,92" : 96-101см/37,80-39,76"Големина : XL Биста : 96-101см/37,80-39,76" Половината : 76-81см/29,92-31,89" : 101-106см/39.76-41.73"големина : xxl биста : 101-106см/39.76-41.73" половината : 81-86см/31.89-33.86" : 106-111см/41.73-43.70"големина : xxxl биста : 106-111см/41.73-43.70" половината : 86-91см/33,86-35,83" : 111-116см/43,70-45,67"големина : ххххл биста : 111-116см/43,70-45,67" половината : 91-96см/35,83-37,80" : 116-121см/45,67-47,64" сезона : лето Плус Големина костим за Капење дводелен костим за капење прикривање лента пливање 22 дами костими за Капење плус големина плус големина женски шорцеви за пливање. Пакетот Вклучува : 1 Комплет Женски Бикини Костими За Капење За Жени Комплет Женски Костими За Капење Дводелни Жени Бикини Со Висок Струк Плус Големина Плус Големина Костими За Капење 22 Дводелни Костими за Капење Плус Големина За Жени. Должина на облека : Редовни Плус Големина Жени Пливаат Шорцеви Жени Плус Големина Пливаат Фустани Костими За Капење Мама И Ќерка Соодветни Костими за Капење плус Големина Плус Големина Костим За Капење Прикривање Панталони Врвови за Пливање За Жени. Прилика : Дневно, Базен, Морски Женски Костим За Капење Костим За Капење Топ Плус Големина Жени плус Големина 2x Костими за Капење плус Големина Гроздобер Костими за Капење За Жени Високо Исечени бикини. Сонце, Плажа, Фантастичен Морски Пејзаж, И Убава Вас, Сѐ Останува Слободно Време И Хармоничен Жените Плус Големина Костим За Капење Покриваат Две Парчиња Костими За Капење За Жени Плус Големина Женски Шарени Костими За Капење Шорцеви Костум За Жени Жени Долги Пливачки шорцеви.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата