• Ново
Машки Најк Едгар Мартинез Морнарица Сиетл Маринерс Тим Легенди Име И Број Маица

Машки Најк Едгар Мартинез Морнарица Сиетл Маринерс Тим Легенди Име И Број Маица

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Претставуваат Сиетл Морнари одлично со Оваа Едгар Мартинез Тим Легенди Име И Број Маица Од Најк. Оваа кошула е совршена за носење на вашето следно патување Во Паркот Т-Мобиле. Со своите различни Сиетл Морнари и Едгар мартинез графика, секој ќе знае кој е вашата омилена легенда. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Бренд : Најк. Машинско перење, сува сува ниска. Официјално лиценциран. Материјал : 100% Памук. Графика за печатење на екранот. Краток ракав.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата